Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Brzeska Wola - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przytulny dom na wsi Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny położony w miejscowości Brzeska- wola (powiat białobrzeski), usytuowany na przestronnej, w pełni ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Kozłów

Kozłów(Brzeska Wola + 23 km)

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, na działce o pow. 900 m2 w otulinie Puszczy Kozienickiej w miejscowości Kozłów. Dom jest zadbany i daje możliwość zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jedlińsk

Jedlińsk(Brzeska Wola + 14 km)

440 000 zł61,69 m² 7 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:23 904 m²

Sprzedam Dom o powierzchni 61,70 m2 na działce o pow. 1840 m2 oraz drugą działkę o pow. 22064 m2 , która przylega do pierwszej, położone w miejscowości Wierzchowiny gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Wolska Dąbrowa

Wolska Dąbrowa(Brzeska Wola + 16 km)

569 000 zł106,68 m² 5 333,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję dom wolnostojący parterowy w Wolskiej Dąbrowie na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Białobrzegi(Brzeska Wola + 6 km)

640 000 zł320 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny, zlokalizowany w miejscowości Białobrzegi nad Pilicą, woj. mazowieckie przy ul. Spacerowej. Budynek mieszkalny, jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Cerekiew

Cerekiew(Brzeska Wola + 24 km)

420 000 zł76 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:341 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym ogrodzie. Cisza, spokój i zero miejskiego hałasu. Zamiast klatki schodowej- własne wejście. Zamiast balkonu- kawałek zieleni tylko dla Ciebie. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zakrzew

Zakrzew(Brzeska Wola + 20 km)

1 250 000 zł205 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż komfortowy i bardzo dobrze zaprojektowany dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony na dużej i ustawnej działce 1600 m . Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Piastów

Piastów(Brzeska Wola + 14 km)

679 900 zł105 m² 6 475,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Dom wolnostojącego oferowany w pełnym stanie deweloperskim w miejscowości Piastów (gmina Jedlińsk) koło Radomia. Budynek realizowany według funkcjonalnego projektu "dom w zielistkach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Warka(Brzeska Wola + 23 km)

1 750 000 zł140 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Nowoczesny parterowy dom zlokalizowany w okolicy Głowaczowa w pobliżu Warki - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż nowy, komfortowy dom o powierzchni 140 m, zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bierwce

Bierwce(Brzeska Wola + 11 km)

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Siedlisko z duszą wśród pól i lasów Szukasz miejsca, w którym zwalnia czas, a poranki pachną lasem i mokrą ziemią po deszczu? To siedlisko daje dokładnie to: spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mogielnica

Mogielnica(Brzeska Wola + 22 km)

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący, parterowy położony w gminie Mogielnica. Powierzchnia użytkowa domu około 80 m2. Składa się z 2 pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Brzeska Wola

Brzeska Wola,mazowieckie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Nieruchomość dla rolnika indywidualnego na sprzedaż siedlisko Z budynkami (dom mieszkalny i 2 budynki gospodarcze) na działce 5200m2. Nieruchomość zlokalizowana blisko Białobrzegów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij